Siłownia to nie tylko ćwiczenia

Siłownia to nie tylko ćwiczenia

Nie pozwalaj żeby nastrój decydował za ciebie. Jeśli podnosisz ciężary, możesz budować mięśnie, które ważą więcej niż tłuszcz. Zamiast tego użyj swojej odzieży jako metryki – sprawdź czy spodnie są luźniejsze czy przeszedłeś na mniejszy rozmiar? A co ważniejsze, jakie są Twoje poziomy energetyczne? Poprawa jakości energii i więcej siły jest zawsze dobrym znakiem. Nie trzymaj się jednego ćwiczenia. Spróbuj zmieszać je trochę. Spróbuj ponownie odwiedzić tą dobry starą bieżnię i poświęcić trochę czasu na rowerze stacjonarnym. Utrzymanie zgody z ciałem to dobra rzecz i można wierzyć lub nie, ale jest to klucz do ilości kalorii tłuszczu spalonego w regularnych ćwiczeniach. Pomagasz również pobudzać umysł z nudy do stania na tej samej maszynie.
Zawsze postępuj zgodnie z zasadami gimnastycznymi o wycieraniu sprzętu i uprzejmości dla innych użytkowników. Jeśli interesuje cię etykieta siłowni, zobacz więcej jak mieć dobrą etykietę gimnastyczną.
Siłownie mogą zapewnić wspaniałe możliwości społeczne. Korzystaj z siłowni jako sposobu na poznanie nowych ludzi, zwłaszcza jeśli biorą udział w zajęciach.

Share This Post

Post Comment