Toaletka kosmetyczna do salonu – jaką wybrać ?

0
949
toaletka kosmetyczna

Czym kierować się w doborze toaletki do salonu, jakie kryteria powinna spełniać, jaka najlepsza toaletka będzie się sprawdzać w naszym salonie? Zastanówmy się chwilę nad tym. Toaletka kosmetyczna powinna spełniać kilka wymogów dostosowanych do naszych potrzeb niestety zazwyczaj jest tak, że dobiera się toaletki pod kolor lokalu i na tym kończymy nasz wybór jakim jest toaletka do salonu a to duży błąd ponieważ odpowiednio dobrana toaletka potrafi ułatwić nam pracę.

Przede wszystkim należy dostosować nasz wybór do ilości miejsca w naszym lokalu. Zazwyczaj wybiera się toaletki z półeczkami które wypełniamy narzędziami pracy jednak wg mnie nie jest to najlepsze rozwiązanie gdyż za każdym razem szukając czegoś do obsługi klienta należy kręcić się tyłkiem koło jego twarzy dlatego lepszą opcją byłaby toaletka z lusterkiem a nasze przybory w osobnych półkach obok lub za klientem ale wiadomo, że nie każdy ma tyle miejsca w salonie by stworzyć tak duże miejsca pracy.

Jak wybrać toaletkę?

Powinna być też wykonana z materiału z którego łatwo zmywa się bród i nie zostają na nim widoczne plamy, wiadomo korzystamy z różnych środków chemicznych a także czasami higiena klientów też pozostawia wiele do życzenia. Jeśli miała by służyć w gabinecie tylko zabiegom fryzjerskim można zastanowić się czy nie lepszą opcją byłoby zwykłe lustro z fotelem jest to wygodniejsza opcja dla klienta z wiadomych powodów a dla nas ułatwienie dojścia z każdej strony do klienta, pyzatym zaaplikowanie dużego lustra będzie na pewno nie tylko lepszą opcją jeżeli chodzi o logistykę( mniej miejsca w salonie) ale też i finansową gdyż samo lustro zajmuje znacznie mniej miejsca co często może sprawić, że zyskamy jedno lub więcej miejsc pracy dzięki czemu stosunek być lub nie być naszego salonu może przechylić się na być. Sytuacja zmienia się diametralnie w momencie gdy jest to gabinet z więcej niż jedną funkcją (np. fryzjer, kosmetyczka i manikiurzystka w jednym) wtedy sytuacja się odwraca i należy zakupywać toaletki wyglądające jak stoły pod komputer z dużą ilością szuflad by wszystko pomieścić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here