Opalenizna w sezonie letnim

0
246
uwaga na opaleniznę

Upewnij się, że masz usunięte wszystkie niechciane włosy. Kup wosku lub golenia w domu który wyeliminuje włosy z ciała, aby wyglądało wspaniale w bikini.
Dla tych, którzy decydują się na wosk, pamiętaj, aby zarezerwować spotkanie na kilka dni przed wyjściem na plażę, aby dać czas żeby skóra się odnowiła.

Uwaga stosuj filtr !

Zastosuj filtr przeciwsłoneczny co najmniej 30 SPF. Użyj ochrony przeciwsłonecznej na całym ciele i twarzy, aby uniknąć poparzenia. Uszkodzenia słoneczne mogą powodować zmarszczki, więc ważne jest, aby ją chronić nawet jeśli pracujesz nad opalenizną. Wybierz nawilżający makijaż z dodatkiem SPF, aby uzyskać dodatkową ochronę.
Zmiana opalenizny z czerwonej na brązową nie jest łatwa. Powinno się w między czasie ją nawilżać. Zazwyczaj trwa to od 5-7 dni d. Nie ma potrzeby używać samoopalacza, ale wielu uważa, że jest to bezpieczniejsze gdy skóra jest jeszcze niegotowa na mocne słońce. Pamiętaj, że blada skóra też jest piękna! Upewnij się, że makijaż jest wodoodporny
W przypadku kiedy chcemy mieć subtelną opaleniznę, zmieszajmy samoopalacz ze zmywaczem w celu uzyskania lżejszego blasku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here