Opalenizna w bikini

0
267

Pomyśl o zdrowych rozwiązaniach opalania. Wielu ludzi chce mieć opalone ręce i nogi, gdy są w bikini. Jeśli jesteś jednym z nich, rozważ wybór opcji, która nie narazi cię na raka skóry. Jedną z najlepszych opcji, jeśli będziesz w wodzie, jest przedłużacz, zwany także samoopalaczem. Produkty te działają z białkami w skórze, tworząc ciemniejszą warstwę skóry, a nie po prostu barwiąc ją.
Najlepszymi rodzajami tego typu są to dihydroksyaceton (DHA).
Możesz użyć tego opalacza w domu lub pójść do salonu, który używa go w sprayu na całe ciało. Będzie on droższy, ale daje lepszy efekt.
Ten rodzaj opalenizny, podobnie jak ten, który dostajesz ze słońca, jest widoczny po kilku dniach. Pewność siebie to podstawa, więc jednym z najprostszych sposobów jest po prostu zachowywanie się pewnie.
Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do bycia w bikini, warto spróbować założyć go kilka razy przed wyjazdem publicznym. Jeśli czujesz się dobrze w swoim własnym miejscu, będziesz bardziej komfortowo wychodził publicznie.
Chociaż masz bikini, spędzaj trochę czasu przed lustrem i zmuś się, aby dodać sobie kilka komplementów. To również pomoże nam utrzymać pewność siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here