Domowe kosmetyki

0
391

Użyj kwasu salicylowego. Podobnie jak nadtlenek benzoilu, kwas salicylowy zabija bakterie odpowiedzialne za wzrost krost. Powoduje również szybszy rozwój komórek skóry, sprzyja rozwojowi nowej skóry. Przed zmęczeniem należy ułożyć niewielką ilość kwasu salicylowego na dotkniętych obszarach.
Jeśli chcesz usunąć trądzik tak szybko, jak to możliwe, warto rozważyć użycie dowolnego z następujących naturalnych składników:
Skórki bananowe są pomocne w leczeniu i zmniejszaniu wielkości niektórych pryszczy. Delikatnie przetrzyj skórkę banana na dotkniętym obszarze. Również spróbuj umieścić skórkę banana z solą, łyżeczką octu i łyżką syropu klonowego w mieszarce. Nałóż na twarz i pozostawić na 7 minut. taką papkę Umyj twarz i osusz.
Zielona herbata jest substancją ściągającą, która zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, które pomagają zmniejszyć oznaki starzenia się przez zwalczanie wolnych rodników. Należy wsunąć torebkę z herbatą w gorącą wodę, zdjąć torebkę z herbatą wraz z całą cieczą dodać do maseczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here