Zalety paznokci hybrydowych.

0
324

Piękne paznokcie to podstawa dla każdej szanującej się kobiety. Ale malowanie paznokci to często uciążliwa sprawa. Nie zawsze jest czas na samo malowanie, nie mówiąc już o długim oczekiwaniu na wyschnięcie lakieru. Tym bardziej, że paznokcie pomalowane zwykłymi lakierami wytrzymują co najwyżej tydzień.

 

Jest na szczęście na to rada: paznokcie hybrydowe!
To nowoczesna metoda malowania paznokcie, która ma sporo zalet, właściwie same zalety.

1. Po pierwsze lakiery hybrydowe są niezwykle trwałe. Kolor pozostać może na paznokciach do 2 tygodni, a czasem i dłużej.
2. Malowanie paznokci tymi lakierami jest niezwykle łatwe, wystarczy kupić odpowiednie preparaty jak bazę i top oraz oczywiście lampę hybrydową.
3. Czas schnięcia lakieru wynosi tyle ile trzymamy dłoń w pod lampą a jest to około 2 minut.
4. Kolejną zaletą jest to, że od razu po skończeniu malowania można wykonywać wszelkie czynności. A to jest jedna z głównych zalet – nie trzeba czekać na wyschnięcie lakieru i uważać by nic nie dotknąć.
5. Lakiery są w prawdzie droższe od tych zwykłych, ale ich kolory są bardzo wyraziste i w ekspresowym tempie można na nich również odbić kilka ładnych wzorów.
6. Cały proces malowania paznokci lakierami hybrydowymi trwa około jednej godziny.

Podsumowując paznokcie hybrydowe to jak na dzisiejsze czasy świetne rozwiązanie! Warto zainwestować we wszystkie potrzebne przybory do malowania samemu lub zwyczajnie pójść do kosmetyczki.

Najmodniejszy manicure hybrydowy

Choć większości osób moda kojarzy się przede wszystkim ze sposobem ubierania, w rzeczywistości może dotyczyć różnych dziedzin życia. Tak więc będzie odnosić się do fryzjerstwa, aranżacji wnętrz czy stylizacji paznokci.
W tym ostatnim przypadku możemy zauważyć bardzo duże zmiany na przestrzeni kilku ostatnich lat. Dotychczas bardzo popularne były paznokcie żelowe oraz tipsy. Zapewniały one trwałość, jednak były czasochłonne w wykonaniu i niezbyt estetyczne. Z tego względu w ostatnim czasie wypiera je manicure i pedicure hybrydowy. Paznokcie hybrydowe łączą w sobie trwałość paznokci wykonywanych metodą żelową oraz wygodę i wygląd tradycyjnego lakieru.
Wykonanie manicure hybrydowego wprawionej kosmetyczce nie zajmie więcej niż godzinę czasu i zagwarantuje przynajmniej 3 tygodnie trwałości. Do zabiegu (oprócz typowych narzędzi wykorzystywanych przy manicure) wystarczą specjalne lakiery oraz lampa UV.
W sezonie letnim najczęściej wybierane są jasne i żywe kolory, jak mocny róż, turkus czy limonka. W zimniejsze miesiące popularne są głębokie czerwienie, czernie oraz klasyczne beże. W tym przypadku sprawdzają się zarówno błyszczące wykończenia, jak i matowe. Natomiast w okresie świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra dominują czerwienie, złote i srebrne brokaty oraz cyrkonie. W efekcie każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here