Siłownia to nie tylko ćwiczenia

0
541

Nie pozwalaj żeby nastrój decydował za ciebie. Jeśli podnosisz ciężary, możesz budować mięśnie, które ważą więcej niż tłuszcz. Zamiast tego użyj swojej odzieży jako metryki – sprawdź czy spodnie są luźniejsze czy przeszedłeś na mniejszy rozmiar? A co ważniejsze, jakie są Twoje poziomy energetyczne? Poprawa jakości energii i więcej siły jest zawsze dobrym znakiem. Nie trzymaj się jednego ćwiczenia. Spróbuj zmieszać je trochę. Spróbuj ponownie odwiedzić tą dobry starą bieżnię i poświęcić trochę czasu na rowerze stacjonarnym. Utrzymanie zgody z ciałem to dobra rzecz i można wierzyć lub nie, ale jest to klucz do ilości kalorii tłuszczu spalonego w regularnych ćwiczeniach. Pomagasz również pobudzać umysł z nudy do stania na tej samej maszynie.
Zawsze postępuj zgodnie z zasadami gimnastycznymi o wycieraniu sprzętu i uprzejmości dla innych użytkowników. Jeśli interesuje cię etykieta siłowni, zobacz więcej jak mieć dobrą etykietę gimnastyczną.
Siłownie mogą zapewnić wspaniałe możliwości społeczne. Korzystaj z siłowni jako sposobu na poznanie nowych ludzi, zwłaszcza jeśli biorą udział w zajęciach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here