Trądzik wieku młodzieńczego

0
285

Krosty, zwane również trądzikiem, są spowodowane zatkanymi mieszkami na skórze. Niektóre pęcherzyki mogą rosnąć w tych mieszkach, powodując zapalenie. Chociaż można próbować zapobiec lub pozbyć się pryszczy, ludzie często próbują poradzić sobie z nimi w pewnym momencie sami. Jeśli masz trądzik, najzdrowszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest przywrócenie pewności siebie. Jeśli pryszcze nadal sprawiają, że jesteś samoświadomy, na szczęście istnieje wiele sposobów, w jaki możesz je ukryć.
Pamiętaj, że jesteś piękny. Skup się na częściach siebie, które lubisz, a nie na pryszczach. To może być zarówno piękno fizyczne, jak i cechy osobowości. Lubisz twoją postać lub włosy? Czy jesteś inteligentny czy zabawny? Jeśli masz problemy z myśleniem o dobrych rzeczach na temat siebie, skoncentruj się, poproś przyjaciół, rodzinę lub nauczycieli o to, żeby powiedzieli co w nas lubią.
Rozejrzyj się. Chociaż może czasami wydawać się, że jesteś jedynym z pryszczami, prawda jest taka, że ​​większość ludzi posiada również trądzik. Trądzik jest najczęstszym problemem skóry w Stanach Zjednoczonych. Bądź mniej krytyczny wobec siebie. Zbyt często jesteśmy najgorszymi krytykami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here