Rady przed podjęciem leczenia trądziku

0
291
jak leczyć trądzik

Leczenie trądziku ?

Nie używaj zbyt wielu zabiegów przeciw trądzikowych na raz. Jeśli jeden z nich się powiedzie, to nie wiesz, który to był. Zamiast tego używaj pojedynczych produktów naraz i pracuj zgodnie z różnymi metodami, dopóki nie znajdzie się ten jedyny.
Staraj się być cierpliwym. Większość zabiegów nie sprawi że trądzik zniknie w jedną noc.
Praktykuj inteligentną świadomość marketingową o naturalnych składnikach: Nie wolno wprowadzać na skórę naturalnie występującej rtęci lub innych chemicznych składników, więc bądź ostrożny w przypadku składników, które są sprzedawane jako "naturalne", domowe środki zaradcze lub są znakami produktami leczniczymi. Naturalne nie zawsze równa się bezpiecznemu leczeniu skóry! Warto jednak używać składników naukowo udowodnionych w leczeniu skóry. Pamiętajmy aby nosić ze sobą środki ochrony przeciwsłonecznej, jeśli stosuje się miejscowe leki przeciw trądziku, takie jak kwas salicylowy. Te substancje chemiczne walczą z trądzikiem, ale także sprawiają, że Twoja skóra jest bardziej wrażliwa na działanie słońca.
Jeśli pacjentka jest w ciąży (kobiety ciężarne często mają trądzik), skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakichkolwiek produktów dostępnych bez recepty.

 

 skład cellinea

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here